O nas

Nasza załoga składa się obecnie z 6 osób. Naszą dewizą jest zapewnić Tobie jako firmie ciągłość działania i jej stabilność dlatego też przy naszym logu znajduje się nasz slogan „Biznes pod kontrolą”. Przy współpracy z Nami Twój biznes rozwinie swój potencjał. Stawiamy na wspólny rozwój – rozwijasz się Ty, a my z Tobą co w dzisiejszych czasach jest nieodzownym elementem owocnej współpracy. Kładziemy nacisk na potrzeby klienta i staramy się im sprostać.

Jesteśmy oficjalnymi autoryzowanymi partnerami i przedstawicielami firm – Elzab, Novitus oraz Posnet. Współpracujemy także z firmami GoPOS, InSoft, Symplex oraz InSERT – producentami oprogramowania do obsługi firm o różnych profilach działalności. Od wielu lat obsługujemy i wdrażamy systemy gastronomiczne, jesteśmy w tym specjalistami o czym poświadczyć może wielu zadowolonych klientów. Działamy także na rynku terminali i jesteśmy w stanie dobrać Tobie taki, który będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy.

Gwarantuje to Tobie niezawodny serwis urządzeń takich jak kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi elektroniczne, metkownice czy systemy wagowe, a także wsparcie przy obsłudze różnego rodzaju systemów informatycznych.

Zakupując u nas urządzenie, oprogramowanie czy dane rozwiązanie masz pewność, że otrzymasz oryginalny, sprawny sprzęt i oprogramowanie, które będzie pomagało Tobie w Twojej działalności. Dzięki Nam usprawnisz pracę, utrzymasz kontrolę nad zasobami w firmie i zmniejszysz ilość, a nawet całkowicie pozbędziesz się problemów. Staramy się też świadczyć innego rodzaju usługi, abyś mógł jak najszybciej uruchomić swój biznes bądź zażegnać trapiący Ciebie problem.

Jeżeli wybierzesz KasWag będziesz miał możliwość skorzystania z naszych ofert promocyjnych. Skorzystaj z naszej oferty już dziś a będziesz miał okazję do wykorzystania naszych najnowszych promocji.

Dzięki Wam – Naszym klientom jesteśmy w gronie 10 najlepszych firm wyróżnionych przez producenta urządzeń fiskalnych ELZAB za jakość i profesjonalność obsługi w Waszych firmach.

Zostaliśmy również niejednokrotnie wyróżnieni jako Platynowy Partner!

O nas