Serwis

W przypadku wystąpienia usterki lub problemu z kasą fiskalną, drukarką fiskalną, wagą elektroniczną, metkownicą czy innym urządzeniem zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym serwisem. Dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Kontakt (możesz też kliknąć to łącze).

Poza typowym serwisem oferujemy także wsparcie teleinformatyczne, a konkretnie wsparcie zdalne lub telefoniczne. Większość problemów programowych jesteśmy w stanie rozwiązać za pomocą połączenia zdalnego.

Podejmujemy się również napraw komputerów, telefonów i tabletów, konfiguracji sieci komputerowych oraz konfiguracji i wdrażania różnego rodzaju oprogramowania. W tym przypadku złóż zapytanie drogą mailową lub skontaktuj się z Nami telefonicznie.

Specjalizujemy się w konfiguracji oraz wdrażaniu systemów gastronomicznych.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem takich producentów jak Elzab, Novitus, Posnet oraz Datecs. Mamy lat doświadczenia w branży co, w większości przypadków, pozwala nam na szybkie usuwanie usterek oraz szybkie rozwiązywanie problemów.

Nasza firma posiada do dyspozycji mobilnych serwisantów dzięki czemu możesz mieć pewność, że na terenie Słupska, Trójmiasta, Sławna, Darłowa, Ustki, Rowów, Lęborka, Łeby, Chojnic czy Bytowa zawsze otrzymasz wsparcie na miejscu u siebie w firmie.

Serwis