Program Polska Bezgotówkowa

Darmowy terminal dla Twojej firmy

Ty podejmujesz decyzję – my załatwiamy formalności

  1. 0 zł przez 12 miesięcy – Bez kosztów dzierżawy i prowizji od transakcji.
    Jasno i przejrzyście, aby Twój biznes się rozwijał.
  2. Do 20% więcej Klientów – Aż tylu Klientów wybiera wyłącznie firmy przyjmujące płatności bezgotówkowe.
  3. Dopasowana oferta – oferta zostanie przedstawiona od razu po upływie okresu dotacji (12 miesięcy). Nasz Doradca dopasuje ją do potrzeb i możliwości Twojej firmy.

Program jest skierowany do przedsiębiorców, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie przyjmowali płatności kartami płatniczymi w swoich placówkach, a także tych, którzy otwierają nowy biznes.

Czym jest Polska Bezgotówkowa?

Jest to potoczna nazwa Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego. To wspólny projekt sektora usług płatniczych – Związku Banków Polskich, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Mastercard i Visa. Ideą Programu jest umożliwienie każdemu przedsiębiorcy darmowego i bezproblemowego wejścia na rynek akceptacji płatności bezgotówkowych.

Odebrać terminal za darmo może osoba która:

  • W ciągu ostatnich 12 miesięcy nie przyjmowała płatności bezgotówkowych, wykonywanych kartami płatniczymi.
  • Nie posiada więcej niż 5 placówek handlowych lub usługowych, działających pod tym samym znakiem towarowym.
  • Nie jest franczyzobiorcą lub zrzeszony w grupach zakupowych, działających pod tym samym znakiem towarowym.
  • Nie jest jednostką administracji publicznej, szczebla rządowego i samorządowego, uczestniczącą w „Programie upowszechnienia płatności bezgotówkowych w jednostkach administracji publicznej”; operatorem automatów vendingowych i innych urządzeń samoobsługowy (biletomaty, parkomaty, bankomaty, itp.).

Jak to działa?

Dzięki wsparciu gwarantowanemu przez Program Polska Bezgotówkowa, przedsiębiorca może odebrać do 3 terminali POS bez abonamentu i prowizji, przez okres 12 miesięcy. Udział w Programie jest bezpłatny – terminale płatnicze trafią do Ciebie za darmo. Chcemy wspierać przedsiębiorców, którzy do tej pory nie przyjmowali w swoich placówkach płatności bezgotówkowych i ułatwić im dostęp do terminali płatniczych, aby mogli rozwijać swoje firmy i generować większy zysk.

Program Polska Bezgotówkowa